BET System Burda stavební – ekologické – thermo systémy

Zateplování plastových oken a eurooken

Máte doma starší plastová okna nebo eurookna? Začínají se Vám rosit?A věděli jste o tom,že izolační dvojskla v plastových oknech a eurooknech mají omezenou životnost?Správné izolační schopnosti skel jsou důležité v úspoře Vašich nákladů za teplo.Pokud máte doma starší plastová okna nebo eurookna se zastaralými izolačními skly,jejichž schopnosti se snižují,můžeme Vám stará izolační skla vyměnit do původních plastových nebo dřevěných rámů za nová = Přesklaní oken.

Pozor přesklení oken znamená pouze výměnu  izolačního skla do původních plastových nebo dřevěných rámů za nová!

Tato metoda je vhodná pro všechna plastová okna nebo Eurookna.

Prostup tepla okny je největší u obyčejných skel a zastaralých izolačních skel, která můžete najít v plastových oknech, Eurooknech i střešních oken se součinitelem prostupu tepla kolem hodnot Ug = 2,8W/m2K. Taková okna mají velký prostup tepla a je vhodné je vyměnit za nová izolační dvojskla nebo trojskla se součinitelem prostupu tepla, které může dosahovat hodnoty až Ug = 0,3W/m2K

Výhody těchto metod: elegantní řešení bez bourání a nepořádku,úspora tepla a odstranění rosení lze je provádět celoročně i v chladných ročních obdobích, samotná montáž izolačního okna je rychlá a efektivní.

Stačí zavolat na naše číslo 607 606 759, domluvit si čas a den zaměření, kdy dojedeme až k Vám Vaše stará skla zaměřit a následně domluvíme samotnou montáž.