BET System Burda stavební – ekologické – thermo systémy

Přesklívání oken

Máte doma starší plastová okna nebo eurookna?Začínají se Vám rosit? A věděli jste o tom, že izolační skla v plastových oknech a eurooknech mají omezenou životnost? Správné izolační schopnosti skel jsou důležité v úspoře Vašich nákladů za teplo. Pokud máte doma starší plastová okna nebo eurookna se zastaralými izolačními skly, jejichž izolační schopnosti se snižují, můžeme Vám  stará izolační skla vyměnit do původních plastových nebo dřevěných rámů za nová = Přesklení oken.

Pozor přesklení oken znamená pouze výměnu  izolačního skla do původních plastových nebo dřevěných rámů za nová!

Tato metoda je vhodná pro všechna plastová okna nebo Eurookna.
NEBO

Máte-li doma stará dřevěná (zdvojená, špaletová či kastlová) okna a nechcete je vyměňovat za nová plastová? Pro Vás je vhodné použít metodu přesklení oken Bet System, kdy se do starých dřevěných (udržovaných, nově natřených, upravených) rámů vloží nová izolační skla, která zamezí rosení a šetří Vaše náklady za vytápění. Tato metoda se dá provádět po celý rok i přes zimní období, není finančně ani co se odpadů a nepořádku týče tak náročná, jako výměna oken za nová plastová okna. Není totiž potřeba vybourávat staré rámy, pouze se do původních rámů vloží nová izolační skla.

Prostup tepla okny je největší u obyčejných skel a zastaralých izolačních skel, která můžete najít v plastových oknech, Eurooknech i střešních oken se součinitelem prostupu tepla kolem hodnot Ug = 2,8W/m2K. Taková okna mají velký prostup tepla a je vhodné je vyměnit za nová izolační dvojskla nebo trojskla se součinitelem prostupu tepla, které může dosahovat hodnoty až Ug = 0,3W/m2K.

Která okna jsou vhodná k přesklení: plastová okna, Eurookna,  okna špaletová (kastlová), nebo zdvojená (šroubovaná), střešní okna, výlohy, prosklené balkonové či terasové dveře.

Výhody těchto metod: elegantní řešení bez bourání a nepořádku,úspora tepla a odstranění rosení lze je provádět celoročně i v chladných ročních obdobích, samotná montáž izolačního okna je rychlá a efektivní.

Stačí zavolat na naše číslo 607 606 759, domluvit si čas a den zaměření, kdy dojedeme až k Vám Vaše stará skla zaměřit a následně domluvíme samotnou montáž.