BET System Burda stavební – ekologické – thermo systémy

Terasová dlažba

Dřevoplastová (WPC) dlažba na terasu či balkon vydrží věky!

Dřevoplast znamená revoluci v segmentu podlahových krytin. WPC kvadratické dlaždice představují kombinaci dřeva a plastových polymerů. Tato technologie dala vzniknout kompozitnímu materiálu, který v sobě spojuje ty nejlepší vlastnosti obou materiálů a eliminuje jejich nedostatky.  Dřevoplast je ideálním materiálem pro terasovou dlažbu!

Výhody dřevoplastových (WPC) dlaždic

  • Jsou nerozbitné
  • Mají extrémně dlouhou životnost
  • Pokládku zvládne každý

WPC dlaždice se vyrábějí z bambusového substrátuplastových polymerův poměru 60 : 40, což jim propůjčuje přírodní vzhled dřeva při zachování vysoké pevnosti. Dřevoplastové terasy jsou prakticky nerozbitné! Zároveň tato revoluční podlahová krytina eliminuje veškeré nežádoucí vlastnosti dřeva, jako jsou hniloba, sesychání nebo praskání. Díky tomu se ideálně hodí jako terasová dlažba na balkon a využití najde i kupříkladu jako obložení kolem bazénů.

 

WPC dlažba rustikal – NOVINKA

 

WPC dlažba přímková

WPC dlažba zámecká

Dřevoplast přináší vysokou variabilitu a snadnou údržbu

WPC dlaždice se vyrábějí v mnoha barevných variantách a vašim kreativním nápadům tak nestojí nic v cestě! Dodáváme také ukončovací lišty, které propůjčí podlaze jedinečný vzhled a zajistí její celistvost. Hygienickou nezávadnost dlažby stvrzuje certifikace Evropské unie a o vaši bezpečnost se postará protiskluzová vrstva. I díky ní se nemusíte bát chodit naboso a užijete si hřejivou sílu dřeva.

Terasová prkna nevyžaduje náročnou údržbu. Není nutné pravidelně nanášet penetrační nátěr ani napouštět ji olejem, jako je tomu v případě dřevěných podlah. Pokud dojde k zašpinění, stačí opláchnout proudem vody, případně nečistoty v meziprostoru vysát vysavačem.

Pokud by se náhodou stalo, že se vám na dlažbě rozprskne kečup či hořčice při zahradní párty, nevěšte hlavu. Stačí vzít drátěný kartáč a ve směru textury inkriminované místo vyčistit. Dlažbu nijak nepoškodíte!