BET System Burda stavební – ekologické – thermo systémy

Články o zateplování

Dodatečné zateplení starších oken

Dodatečné zateplení starších oken se vyplatí. Nemusíte složitě a pracně vyměňovat celá okna. Stačí vyměnit skla oken. Toto dodatečné zateplení oken šetří až 50 % Vašich nákladů. Zateplení starších oken provedeme v dohodnutém, krátkém termínu. Dodatečné zateplení oken je možné provést i u všech druhů oken

Zateplení starších oken

Pro zateplení starších oken je nutno provést tyto úkony

  • obnovit nátěry okenní konstrukce (včetně nutných oprav)- zajistí zákazník
  • osadit do oken izolační dvojskla
  • utěsnit  obvodovou spáru
  • zajistit výměnu vzduchu bezprůvanovým větráním

Díky moderní technologiizateplení starších oken ušetříte zbytečné náklady na vytápění domácnosti. Jedná se o propracovaný systém, kdy prostřednicrvím štíhlých PVC  zasklívacích lišt se připevní do okenních křídel na míru vyrobená izolační dvojskla.

Důležité je, že se nezasahuje do materiálu křídel a tím se také nezeslabuje.

Zateplení oken, izolace oken

Máte doma okna,kterými uniká mnoho tepla? Uvažujete o jejich výměně, ale zdá se vám to příliš nákladné? Máme pro vás řešení. Svá okna nemusíte měnit celá. Nabízíme  Vám jednoduché a účnné jejich zateplení. Ušetřítetak až 50běžných nákladů, které vzniknou při kompletní výměně oken.

Zateplení oken jim dodá  zpět jejich  pěkný vzhled. Vaše okna budou jako nová. Zateplení  oken provedeme v krátké,dohodnuté době a to po celé České republice.

Jak probíhá zateplení oken?

Při zateplování starších  oken je zapotřebí svépomocí nebo místními firmami, pokud je to nutné, obnovit nátěry okenních křídel, nebo celé okenní konstrukce. Zároveň se provedou nutné opravy. Do oken se osadíme izolační dvojskla, která účinně brání prostupu chladu.  Vzniklou obvodovou spáru utěsníme – na př. zatmelíme.

Takto zateplená okna nejsou neprodyšná. Výměna vzduchu je zajištěna bezprůvanovým větráním.Distanční rámeček  je naplněn prostředkem, který chemicky váže zbytkovou vlhkost v meziskelní dutině.

Zateplení oken je způsob, jak účinně zabránit úniku tepla přes okna a zároveň ušetřit.